Pobočky ASTACUS s.r.o.

Wellness penzion Jarmilka

Wellness penzion Jarmilka

Wellness penzion se nachází v srdci obce Bedřichov v Jizerských horách, středisku zimních sportů a rekreace. a je vhodný pro individuální rodinnou dovolenou, skupinové relaxační pobyty či pořádání firemních akcí a školení. K dispozici jsou dvou, třílůžkové ...

Hlavní pobočka

Restaurace SB Centrum

Restaurace se zahrádkou nabízí příjemné posezení s výhledem na vodní plochu a široký výběr pokrmů a nápojů, polední menu, alkoholické a nealkoholické nápoje. V případě hezkého počasí je v provozu gril, na kterém pro Vás připravujeme speciality. Ideální ...

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

Bowling SB Centrum

6 profesionálních drah QUBICAAMF, mantinely pro nejmenší hráče (aby se vždy strefili), projekční plátno, místo v restauraci s výhledem na bowling až pro 200 hostů, výborné jídlo formou menu i rautu, možnost zařízení dětské párty.

Bowling

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

THEATRO Cukrárna

Cukrárna nabízí teplé a studené nápoje, mléčné koktejly, horkou čokoládu, alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlinové poháry. K dispozici je Wi-Fi.

Cukrárna

ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

Restaurace chata Jarmilka

Restaurace s kapacitou 60 osob nabízí klasickou českou domácí kuchyni, dětská a vegetariánská jídla, saláty, těstovinová jídla, masové speciality, speciality na grilu, ryby a alkoholické a nealkoholické nápoje. Na objednávku salonek pro uzavřenou společnost …

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

THEATRO Cafe & Restaurant

Restaurace a kavárna nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně, domácí i světová vína, kvalitní kávu, domácí dezerty a alkoholické a nealkoholické nápoje. Možnost uspořádat večírek až pro 500 hostů. Zajišťujeme cateringové služby.

Restaurace, kavárna

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

THEATRO Music Club

Hudební klub nabízí alkoholické a nealkoholické nápoje, míchané koktejly a speciality z jídelního lístku THEATRO Cafe & Restaurant. Prostory je možné pronajmout na soukromou nebo firemní akci.

Music Club

ZAVŘENO (Otevírá v Pá 20:00)

THEATRO Cafe & Bar

Kavárna a bar nabízí teplé a studené nápoje, mléčné koktejly, alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlinové poháry. K dispozici je Wi-Fi.

Kavárna, bar

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)